Graj z Nami W Automaty Do Grania Założ konto i graj w automaty do grania Zarejestruj się na automaty do grania

Automaty Do Grania Jak Oszukać

autor:

Zastanawiasz się, czy istnieją jakieś sposoby na to, aby oszukać automat do gry? Wyjdźmy od tego, że rozmawiamy o maszynach. Nie są to ludzie, na których można wpływać sugestiami, namowami lub gestem. Mimo to istnieje kilka metod, które mają przybliżać do wygranej. Nie gwarantują one 100-procentowej skuteczności, są to raczej orientacyjne systemy – wskazują na pola, na których można szukać sztuczek przybliżających użytkownika do wygrania. Kluczem do zarobienia pieniędzy na automatach jest niezmiennie doświadczenie i po prostu szczęście w grze. Więc jeśli jesteś początkującym graczem, nie spodziewaj się spektakularnych wyników po zastosowaniu metod, które opiszę. Automaty do grania jak oszukać będzie z kolei dobrym pomysłem dla tych, którzy w swojej hazardowej karierze niejedno widzieli.

Przed przystąpienie do gry, w toku której będziesz zrealizował podany przeze mnie sposób, określ sobie sumę, którą chciałbyś wygrać. Pozwoli ci to na rozeznanie się w swojej sytuacji, a także na sformułowanie oczekiwań względem automaty do grania jak oszukać. I tak: pierwsza metoda polega na tym, żeby podwoić lub potroić naszą sumę początkową. Jest to tak zwana „metoda progresji”, która zakłada stałe zwiększanie sumy, którą obstawiasz. Dla lepszego zobrazowania przybliżę ci tę metodę na przykładzie ruletki – gdy na kole ruletki wypadnie dwa razy pod rząd ten sam kolor, obstawiasz kolor przeciwny np. na 10 złotych, jeśli przegrasz podwajasz do 20 złotych, kolejna przegrana – 40 złotych, znowu przegrana 80 złotych, następna 160 złotych, przy kolejnej przegranej wycofujesz się i zaczynasz znowu od 10 złotych. Jeśli z kolei wygrałeś zabierasz pieniądze i zaczynasz od nowa. Metoda oparta jest na teoriach rachunku prawdopodobieństwa, z którego jasno wynika, że masz dużą szansę na wygraną przy automaty do grania jak oszukać.

Drugi sposób polega na atakowaniu jackpot’a. Przy tej metodzie musisz mieć większą sumę pieniędzy i wybrać maszynę z dużym jackpot’em. Głównie chodzi o to, żeby obstawiać wysokie sumy na jak największej ilości linii. Metoda ta może wiązać się również z dużymi stratami, także przed przystąpieniem do jej realizacji warto ją dokładnie przemyśleć. Jeśli jesteś doświadczonym graczem, z pewnością poradzisz sobie i nie będziesz miał problemu z jej wykonaniem. Może przynieść ci ona spore zyski.

Opisane przeze mnie sposoby są czysto teoretyczne, co nie oznacza, że nie są skuteczne. Niektórzy gracze otwarcie mówią, że dzięki tym metodom zarobili sporo pieniędzy. Kluczem w formułowaniu podobnych metod jest matematyka, a dokładniej rachunek prawdopodobieństwa, bo przecież liczby nie kłamią.

opublikowano 19/04/2013 11:28

Podobne artykuły