Graj z Nami W Automaty Do Grania Założ konto i graj w automaty do grania Zarejestruj się na automaty do grania

Automaty Do Grania Na Pieniądze

autor:

Ostatni piątek, mimo początkowych nieprzyjemności, będzie mi się kojarzył bardzo miło. Tego dnia po pracy zadzwoniłem do mojej dziewczyny, aby ustalić co będziemy robić wieczorem. Pech chciał, że zaplanowała sobie na ten moment zakupy, a ja miałem jej w nich towarzyszyć. Próbowałem się z tego wykręcić, ale nie miałem dużego pola manewru. Wszystko było już ustalone – miałem przyjść o nią o siedemnastej i ruszyć razem na podbój galerii. Tak nie lubię chodzić z dziewczynami na zakupy. Jedną rzecz mierzą po dziesięć razy, wychodzą ze sklepu, aby za pół godziny do niego wrócić, oglądają jakąś bluzkę z każdej możliwej strony, by po chwili w przymierzalni narzekać jakie to są grube i brzydkie. Kiedy tylko mogę staram się unikać wspólnych zakupów, ale wtedy nie miałem wyjścia. Śmieszą mnie miny innych chłopaków w galeriach handlowych, którzy stoją przed sklepem ze znudzoną miną i myślą sobie: „za jakie grzechy muszę tu być?”. Po prostu klasyka!

Tego dnia i ja należałem do tego zaszczytnego grona. Moja dziewczyna, gdy tylko wchodzi do galerii dostaje szału. Głowa lata jej na wszystkie strony, ciągnie mnie do miliarda sklepów, prosi o opinię i denerwuje się, kiedy mówię, że we wszystkim jej ładnie. Moje zakupy wyglądają tak, że idę do pięciu sklepów, biorę dwie koszulki i wybieram którąś z nich. Na tym kończy się moja eskapada. Podczas tych piątkowych zakupów nie wytrzymałem i wyszedłem z galerii, postanowiłem przeczekać ten szał. Na szczęście w pobliżu znajdował się pub z automaty do grania na pieniądze. Byłem uratowany! Po męczącym maratonie mogłem spokojnie usiąść i zrelaksować się przy nieskomplikowanych grach. Dało mi to chwilę wytchnienia, dzięki automaty do grania na pieniądze mogłem spokojnie czekać, aż moja ukochana dziewczyna skończy swoje szaleństwa. Nie odczuwałem upływu czasu, byłem skupiony na kolejnych losowaniach i starałem się wygrać trochę pieniędzy. Humor poprawiło mi właśnie to, że udało mi się ograć automaty do grania na pieniądze i zgarnąłem wygraną. Dlatego ten piątek kojarzy mi się mimo wszystko bardzo dobrze. Spokojnie przy piwku i automatach czekałem na moją dziewczynę.

Oczywiście zdzwoniliśmy się w pewnym momencie i wbrew pozorom każdy był zadowolony z tego, jak przebiegał wieczór. Ona nie musiała dłużej oglądać mojej znudzonej miny, a ja nie musiałem biegać po zatłoczonych sklepach, chociaż następny wieczór planujemy spędzić już razem, a nie rozdzielając się w połowie jego trwania. Trzeba tylko dobrze go zaplanować, tak, żeby każdy był zadowolony.

opublikowano 19/04/2013 11:30

Podobne artykuły